Anasayfa / Genel / Burluımbuş Otu Jeli Kullananlar

Burluımbuş Otu Jeli Kullananlar

Doğadan kendiliğinden yetişen serpin otu, doğal içeriği ile vücuda birçok fayda sağlar. Kaplumbağa otu nedir? Bu ne işe yarıyor? Ülkemizde Karaman ilinin bazı köylerinde kaplumbağa büyüyor, soğan bir bitki türüdür. Akdeniz ikliminde yetişen bu bitki toprak altında gelişmeye başlar ve Aralık ayında düşen yağmur suyu sayesinde Ocak ayında filizlenmeye başlar ve baharın gelmesiyle yeşilleşir ve toplanmaya hazırdır. Bu bitkinin yaprakları yeşildir ve yapraklarının içinde sıvı bir jel bulunur. Bu sıvıda, flucarboxone maddesi eklemlerdeki sıvının artmasına yardımcı olur. Böylece zaman içinde bu bölgelerdeki ağrıları hafifletmeye ve azaltmaya yardımcı olur. İmmünsüpresif etkileri olan bu bitki aynı zamanda eklemleri düzeltir.

Burlumbuş otu jeli nasıl kullanılır? Yemeklerde, salatalarda ve ekmeklerde kullanıldığı kadar çiğ olarak tüketilebilen bir bitkidir. Karaman köylerinin sakinleri, bu tesisi yıllarca birçok amaç için kullandıklarını belirtti. Tadı olduğu kadar sağlık açısından da faydası için kullanılan bir bitkidir. Çimleri farklı şekillerde tüketmek mümkün olsa da, yapraklar üzerindeki sıvı eklemlere jel şeklinde uygulanır ve ağrının azaltılması ve hafifletilmesi için kullanılır. Kaplumbağa jeli, bel, boyun, kol veya bacak bölgelerinin eklemlerindeki ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Acı çeken bölgeye 15-20 dakika boyunca hafif bir masaj uygulamak yeterlidir. Jel cilt tarafından emilebilir bir formdadır. Ancak, bu cilt tipine bağlı olarak değişebilir. Jelin penetrasyonu için belirlenen süre dikkate alınmalıdır. Bu uygulamanın düzenli tedavisi ağrı ve kasılmaların azaltılmasına yardımcı olur. Kaplumbağa ne işe yarar ki? Ayrıca, mutfağını lezzetiyle süsleyen çuval bezi kuşunun faydaları dillerden değil. İçindeki doğal bileşenler sayesinde, eklemlerdeki sıvı kaybının neden olduğu ağrı ve kasılmaları azaltmaya yardımcı olur. Hücrelerin onarımını destekleyen bu bitki aynı zamanda eklemlerin hareketliliğini arttırmaya yardımcı olur. Eklem bölgelerinde sıvı kaybı öncelikle hareketleri kısıtlar ve buna göre kişi günlük yaşamda hareket edemez. Omurganın kaslarının kuvvetini güçlendirmeye yardımcı olan ve zamanla ağrıyı hafifleten kasların gücü.

Burlumbuş çok yıllık zararlar, kullanıcılar ve kullanıcıların yorumları Son zamanlarda kaplumbağayı işitenlerin isimlerini duyduk, çimlerin etkilerinden çok memnun kaldıklarını dile getirdik. Bu bitki bir kimyasal madde olmadığından, etkileri tamamen doğaldır ve hiçbir yan etkisi veya hasarı yoktur. Yerel halk bu bitkiyi yıllardır kullandıklarını ve zararları için hiçbir koşulla karşılaşmadıklarını belirtti. Özel bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa, kullanmadan önce bilgi almanız gerekebilir. Kullanıcı, kasılmaları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olan kambur akarları hakkında inceleme yaptığında, bu bitkinin hiçbir yan etkisinin olmadığı gözlemlenmiştir. Kaplumbağa nerede? Nereden Alınır? Orta Toros Bölgesi’ndeki Karaman ili köylerinde büyüyen, oyuk otu birçok yerde satışa sunuluyor. Ot yerel halk için geçim kaynağı oldu. Satışlar resmi satış sitelerinde yapılır. Eklem ağrınızı hafifletmek ve gün içinde daha kolay hareket etmek istiyorsanız, kaplumbağa jeli değerlendirmeleri sayfasını ziyaret ederek kullanıcıların önerilerini kontrol edebilirsiniz. Ağrınızı azaltmaya yardımcı olan bu jeli kullanırken 2 ay boyunca her gün düzenli olarak etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.